KULTURA

Euforia sezon 2: wszystko co powinniście wiedzieć na temat kontynuacji przebojowego serialu HBO

12.03.2020Wojciech Szczot

Euforia sezon 2: wszystko co powinniście wiedzieć na temat kontynuacji przebojowego serialu HBO
Fot. Materiały prasowe

Coraz bliżej 2. sezonu najgłośniejszego serialu ostatnich lat. Na oficjalnym profilu produkcji na Instagramie pojawiło się właśnie najnowsze zdjęcie z planu! Wiemy kiedy 2. sezon "Euforii" pojawi się na HBO.

Serial "Euforia" wywołał w zeszłym roku niemałe kontrowersje. Krytycy są zgodni, nie było jeszcze w telewizji produkcji, która tak szczerze i bezpardonowo opowiadałaby o życiu młodych Amerykanów. Twórcy "Euforii" nie cenzurują trudnych tematów, a także rozbieranych scen, a te, rzadko są miłe dla oka. Fani docenili serial również za piękne makijaże, które odbiły się szerokim echem w świecie mody. Już niedługo będziemy mieć szansę poznać dalsze losy bohaterów "Euforii". 2. sezon powróci, i to jeszcze w tym roku! 

2. sezon serialu "Euforia": o czym będzie? 

Ostatni odcinek 1. sezonu "Euforii" dał wiele niejasnych odpowiedzi. W finale sezonu widzimy główną bohaterkę, Rue, która rozstaje się ze swoją dziewczyną, Jules. W drodze do domu zażywa narkotyki, by złagodzić ból złamanego serca. Zakończenie szokuje o tyle, że Rue od kilku miesięcy pozostawała w trzeźwości. Warto zadać więc pytanie, czy 17-latka wyjdzie z tego żywa? 

Na szczęście wszelkie wątpliwości rozwiała sama Zendaya (wcielająca się w postać Rue), która zakomunikowała swoim fanom na Instagramie, że na pewno jej postać powróci w 2. sezonie! 

W tym samym odcinku Rue dokonuje retrospekcji, myśli o swojej przeszłości, a widzom ukazuje się scena, w której nastolatka znajduje się w tym samym pokoju co jej matka, ojciec oraz siostra. Rodzi to kolejne ważne pytanie, a mianowicie jak Rue mogła być widzina z ojcem, skoro ten umarł bardzo dawno temu. Na te pytanie fani zdają się mieć własną teorię - 2. sezon to podróż do przeszłości głównej bohaterki. 

2. sezon serialu "Euforia": obsada

W 2. sezonie "Euforii" zobaczymy dobrze nam znaną obsadę, wśród gwiazd: Zendaya jako Rue, Hunter Schafer (Jules), Maude Apatow (Lexi), Angus Cloud (Fezco), Eric Dane (Cal), Alexa Demie (Maddy), Jacob Elordi (Nate), Barbie Ferreira (Kat), Nika King (Leslie) oraz Sydney Sweeney (Cassie).

Ale to nie wszystko! W 2. sezonie możemy się na pewno spodziewać nowych postaci. HBO prowadziło w zeszłym roku castingi do przynajmniej 6 nowych ról. Jak myślicie, kto powinien znaleźć się w kontunuacji "Euforii"?

2. sezon serialu "Euforia": kiedy premiera? 

HBO nie wydało na ten moment żadnego oficjalnego komunikatu na temat premiery 2. sezonu, natomiast co chwilę w social mediach pojawiają się nowe doniesienia z planu, a także od samych aktorów. Dziś na oficjalnym profilu "Euforii" na Instagramie pojawiło się zdjęcie z planu 2. sezonu, na którym możemy zobaczyć wspomnianą Zendayę w filmowej szkolnej klasie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez euphoria (@euphoria)

W nowościach na 2020 rok HBO uwzględnił 2. sezon "Euforii", więc możemy być pewni, że nowe odcinki obejrzymy jeszcze w tym roku! A biorąc pod uwagę fakt, że 1. sezon pojawił się na HBO w czerwcu, są duże szanse, że to właśnie początek lata będzie momentem premiery przebojowego serialu. 

Czytaj dalej