MODA

Giambattista Valli x H&M: kolekcja już w sklepach!

08.11.2019Wojciech Szczot

Giambattista Valli x H&M: kolekcja już w sklepach!
Fot. Mert and Marcus

W wybranych sklepach H&M oraz w sklepie internetowym pojawiła się już najnowsza kolekcja powstała we współpracy H&M z Giambattistą Vallim. Ubrania rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, nic dziwnego, w kolekcji znajdziemy przekrój najbardziej charakterystycznych dla twórcy projektów, m.in. tiulowe suknie, romantyczne sukienki, futrzane kurtki, skórzane spodnie czy akcesoria z motywem serca. 

Giambattista Valli x H&M: kampania

Zdjęcia z najnowszej kampanii Giambattista Valli x H&M w romantycznych i monumentalnych przestrzeniach (m.in. ogrodu czy sali pałacowej) są dziełem duetu Merta Alasa i Marcusa Piggotta. Fotografom udało się uzyskać znaną dla nich stylistykę: baśniowych opowieści czy awangardowych form. Zdjęcia uzupełniają kampanię nowej współpracy szwedzkiej sieciówki z włoskim projektantem Giambattistą Vallim. Kolekcja pojawi się w sklepach na początku przyszłego miesiąca. 

Giambattista Valli x H&M: nowa współpraca szwedzkiej sieciówki

Uwielbiany przez gwiazdy, znawców mody i influencerki. Giambattista Valli stworzył kolekcję dla H&M. Włoski projektant jest kolejnym twórcą, który dołączył do listy najważniejszych współprac szwedzkiej sieciówki. Po jego projekty już ustawiają się kolejki. 

Giambattista Valli x H&M: co znajdziemy w sklepach? 

O najbardziej charakterystycznych dla projektanta tiulowych sukniach, które rozświetlały pokazy haute couture nie będziemy się rozpisywać. Znają je wszyscy. To one, w mocnych, neonowych kolorach, zapewniły projektantowi międzynarodową popularność. W specjalnej kolekcji Giambattista Valli x H&M również je znajdziemy. Ale nie tylko. W ofercie szwedzkiej sieciówki znajdą się jeszcze: dresowe bluzy, falbaniaste bluzki, mikro torebki, skórzane spodnie i futrzane kurtki. 

Giambattista Valli x H&M: kiedy premiera? 

Premiera kolekcji w salonach H&M odbyła się 7 listopada. Ceny wyhają się między 399 zł a 2000 zł. Najtańsze będą akcesoria i bielizna, skarpetki to koszt około 60 zł, natomiast pasek z klamrą 399,99 zł. Za zjawiskowe suknie projektanta będziemy musieli zapłacić od 799 zł do 2000 zł. 

Czytaj dalej
Polecamy