MODA

Giambattista Valli x H&M: lookbook

04.10.2019Wojciech Szczot

Giambattista Valli x H&M: lookbook
Fot. Materiały prasowe

Uwielbiany przez gwiazdy, znawców mody i influencerki. Giambattista Valli stworzył kolekcję dla H&M. Włoski projektant jest kolejnym twórcą, który dołączy do listy najważniejszych współprac szwedzkiej sieciówki. Po jego projekty już ustawiają się kolejki. Na sklepowych półkach zobaczymy je 7 listopada. H&M pokazał już wstępny zarys kolekcji. Dziś możemy się bliżej przyjrzeć lookbookowi. 

Giambattista Valli x H&M

O najbardziej charakterystycznych dla projektanta tiulowych sukniach, które rozświetlały pokazy haute couture nie będziemy się rozpisywać. Znają je wszyscy. To one, w mocnych, neonowych kolorach, zapewniły projektantowi międzynarodową popularność. W specjalnej kolekcji Giambattista Valli x H&M również je znajdziemy. Ale nie tylko. W ofercie szwedzkiej sieciówki znajdą się jeszcze: dresowe bluzy, falbaniaste bluzki, mikro torebki, skórzane spodnie i futrzane kurtki. 

Premiera kolekcji w salonach H&M odbędzie się 7 listopada. Ceny wyhają się między 399 zł a 2000 zł. Najtańsze będą akcesoria i bielizna, skarpetki to koszt około 60 zł, natomiast pasek z klamrą 399,99 zł. Za zjawiskowe suknie projektanta będziemy musieli zapłacić od 799 zł do 2000 zł. 

Czytaj dalej
Polecamy