KULTURA

Harry Styles w popularnym programie zdradza sekrety swoich związków

19.11.2019Kasia Mizera

Harry Styles w popularnym programie zdradza sekrety swoich związków
Fot. instagram @harrystyles

Kto by pomyślał, że nastoletnia gwiazdka z boysbandu One Direction przejdzie tak genialną metamorfozę? Artystyczny rozwój Harry'ego Stylesa zachwyca nawet bardzo sceptycznych obserwatorów jego kariery. Nikt już w tym rock'n'rollowym artyście, który w wywiadach przyznaje się do biseksualizmu i narkotycznych ekscesów, nie rozpozna lalusiowatego chłopaczka, którego każdy ojciec z amerykańskich przedmieść wymarzyłby sobie na zięcia. Dziś to świadomy swojej charyzmu i magnetyzmu artysta z dużą dozą dystansu do siebie i konkretnym muzycznym dorobkiem.

Ten potencjał docenili też twórcy satyrycznego programu Saturday Night Live i zaprosili do roli hosta w sobotni wieczór 16 listopada. Po zaprezentowaniu swojego talentu komicznego oraz zagraniu na żywo dwóch kawałaków z nowego albumu "Watermelon sugar" i "Lights up" wiemy, że nie może nas zabraknąć na jego koncercie 10 maja w Polsce.

Harry Styles  wystąpi w Polsce!

 

Harry Styles nie tylko pokazał swój talent aktorski, interpretatorski i kabaretowy, ale również wielkie poczucie humoru i dystans do siebie - poddał się roast'owi i żartował z przeszłych związków oraz kolegów z zespołu. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

𝐑𝐈𝐏 𝐁𝐄𝐓𝐓𝐘. #HarryOnSNL

Post udostępniony przez Saturday Night Live (@nbcsnl)


Ale nasze serca podbił zdjęciami wrzuconymi na Instagram, zwiastujących występ w SNL. W stroju baleriny, kieliszkiem szampana w ręku i papierosem w ustach, wygląda jak gwiazda rocka na miarę naszych nonszalanckich czasów.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SATURDAY NIGHT LIVE.

Post udostępniony przez @ harrystyles

Czytaj dalej
Polecamy