MŁODA POLSKA

Iluzja wiecznego lata

29.11.2019Kasia Mizera

Iluzja wiecznego lata
Fot. materiały prasowe

Kasia Gomulska projektantka marki ILUZJA JEWELLERY to wolny duch kochający nieskrępowaną, wychodzącą poza ramy umysłu twórczość. Cała droga Kasi od zawsze skręcała w stronę artystycznej kreacji. Ukończyła gdańskie ASP, a z zawodu została projektantką wnętrz. Nie obce jest jej też malarstwo, tworzenie identyfikacji wizualnej oraz projektów artystyczno – urbanistycznych. Miłość do tworzenia biżuterii narodziła się w trakcie trwania duchowej podróży projektantki, jak sama mówi "w momencie, kiedy o wyborach zaczęła decydować intuicja a nie ego". Niezwykle ważny dla Kasi jest sam proces projektowania: dynamika i spektrum dyscyplin twórczych, z którymi pracuje przy autorskiej marce biżuterii ILUZJA JEWELLERY, bo oprócz projektowania i wykonywania biżuterii Kasia dba też o spójny koncept marki - wizerunek w mediach, zdjęcia i sklep online.

ILUZJA JEWELLERY - ręcznie wykonywana biżuteria

ILUZJA JEWELLERY to niezwykła i subtelna ręcznie wykonana biżuteria. Każdy detal jest przemyślany, a cały proces twórczy nad poszczególnymi projektami przebiega w atmosferze artystycznej kreacji. Charakterystyczny dla ILUZJII jest podział na kolekcje, które w rzeczywistości są otwartym, ewoluującym strumieniem wciąż  pojawiających się nowych modeli w ramach przyjętej dla danej linii estetyki. 

Kolekcja SEA ME CLASSY jest bardzo kobieca, elegancka i zmysłowa. Charakteryzują ją zgaszone, pudrowe i ciepłe kolory oraz motywy inspirowane antykiem. Królują perły uzupełnione przez larimar, karneol, cytryn oraz muszle, które nosimy nie tylko w sezonie letnim. Delikatne muszelki idealnie komponują się z grubymi swetrami i sprawiają, że cały czas nosimy na sobie cząstkę lata. SEA ME CLASSY to też niezwykła symbolika przewijająca się w poszczególnych jej elementach. Znajdziemy tu monety będące symbolem obfitości, złote rybki oraz piórka które przywodzą na myśl wolność, kreatywność i duchowość. 

 

 

Czytaj dalej
Polecamy