URODA

Innowacyjna prostownica Remington, która znalazła się w wakacyjnej walizce znanej gwiazdy!

06.08.2019Kasia Mizera

Innowacyjna prostownica Remington, która znalazła się w wakacyjnej walizce znanej gwiazdy!
Fot. materiały prasowe

Która z nas tuż przed wyjazdem na urlop nie zmagała się z problemem zbyt małego bagażu i wyborem - prostownica czy lokówka? Wielu producentów, wychodząc naprzeciw naszym wymaganiom, stara się ułatwić nam stresujący czas pakowania proponując przeróżne urządzenia wielofunkcyjne, jak na przykład urządzenie Curl & Straight Confidence firmy Remington, na które w wymarzoną podróż zabrała znana aktorka Anna Karczmarczyk. Do walizki spakowała małego pomocnika, dzięki któremu podczas swojej podróży po Stanach Zjednoczonych wyglądała oszałamiająco w lekkich falach i bujnych lokach.

Curl & Straight Confidence Remington - unikalna konstrukcja prostownicy

Prostownice coraz częściej wykorzystywane są nie tylko do prostowania włosów, ale także wykonywania loków. Podążając za tym trendem, firma Remington wprowadziła na rynek innowacyjną prostownicę Curl&Straight Confidence, która wyróżnia się kształtem płytek grzewczych. Są one skręcone, dzięki czemu pozwalają na łatwiejsze uzyskanie loków.

Urządzenie Curl & Straight Confidence firmy Remington to sposób na prostą stylizację, która da Ci to, czego oczekujesz.  Dzięki intuicyjnej i unikalnej konstrukcji 2 w 1, możesz tworzyć fale, pożądane loki lub mieć super gładkie, proste włosy. Płytki są dłuższe i wyposażone w mikro-grzebienie naprowadzące, które zabezpieczają włosy, zapewniając szybką stylizację podczas jednego ruchu.

Unikatowe skręcone płytki pomagają zyskać pewność siebie tym użytkowniczkom, które zwykle mają problemy z lokowaniem włosów za pomocą prostownicy. Dzięki intuicyjnej konstrukcji, stworzenie wymarzonego wyglądu wymaga minimalnego nakładu pracy, zaś gładka, okrągła obudowa zewnętrzna natychmiast schładza włosy i utrwala loki. Dzięki Curl & Straight Confidence, nigdy nie było łatwiej o perfekcyjny wygląd.

Cyfrowy wyświetlacz z 5 ustawieniami temperatury w zakresie od 150° do 230° pozwala wybrać optymalną temperaturę dla włosów. Ultra-gładkie płytki ceramiczne pokryte są antystatyczną powłoką turmalinową, która zapewnia gładki ślizg i nie powoduje elektryzowania się włosów.

Dzięki krótkiemu czasowi nagrzewania, urządzenie jest gotowe do użycia w 30 sekund, możesz więc niemal natychmiast zacząć tworzyć pożądane style. Posiada również funkcję podwyższenia temperatury, jeśli potrzebujesz trochę więcej ciepła, aby „pokazać światu prawdziwą twarz”.

Urządzenie Curl & Straight Confidence posiada też nie nagrzewające się końcówki, które łatwo chwycić, dzięki czemu chronisz opuszki palców. Inne zalety to pokrowiec do przechowywania odporny na ciepło oraz funkcja automatycznego wyłączania po 60 minutach - co oznacza, że po ułożeniu fryzury możesz spokojnie wyjść z domu wiedząc, że twoje nowe ulubione narzędzie bezpiecznie się wyłączy.

Urządzenie Curl & Straight Confidence to wyjątkowe narzędzie do stylizacji, które da Ci swobodę wyboru.

 

Czytaj dalej
Polecamy