FASHION AT HOME

Katalog IKEA na 2020 rok [zdjęcia]

02.08.2019 Wojciech Szczot

Katalog IKEA na 2020 rok [zdjęcia]
Fot. Materiały prasowe

Wreszcie coś na co czekaliśmy od bardzo dawna! Nowy katalog IKEA na 2020 rok. Szwedzka sieciówka zaplanowała mnóstwo nowości. Pojawią się kolorowe (w stylu ombre) poszewki na pościel, ceramiczna zastawa stołowa i drewniane gadżety w myśl hygge. Zobaczcie tylko zdjęcia z katalogu! 

Nowy katalog IKEA 2020 

Motywem przewodnim katalogu IKEA na 2020 rok jest: sypialnia. Meblowa sieciówka zamierza zgłębić wszystko, co związane z tą sferą mieszkania. W myśl hasła przewodniego, Save Our Sleep, projektanci przygotowali dla nas nowe kołdry, poduszki i poszewki na pościele – jak zwykle tłumacząc nam, na jakich technologiach i badaniach zostało oparte ich stworzenie. Poza nimi, w sklepach szwedzkiej sieciówki czekają już na nas nowe materace, rolety zaciemniające, zasłony oraz niezliczona ilość nowych dodatków i akcesoriów do sypialni. 

Katalog IKEA 2020 – kiedy będzie można go dostać? 

Oficjalna premiera katalogu IKEA 2020 odbyła się zaledwie kilka dni temu, do naszych domów trafi jednak dopiero pod koniec sierpnia. W wersji pdf będziemy mogli go pobrać, według przewidywań, w samym środku sierpnia.