FASHION LIVING

Kawiarnia Yestersen w Warszawie

26.07.2019Wojciech Szczot

Kawiarnia Yestersen w Warszawie
Fot. Materiały prasowe

W kwietniu właściciele marki Yestersen zapowiadali, że w Warszawie powstanie kawiarnia, w której oprócz przebywania z oryginalnym dizajnem będzie się można napić dobrej kawy. Kawiarnia już działa, a my wiemy jak wygląda jej wnętrze. 

Kawiarnia Yestersen w Warszawie

Marka Yestersen jest jedną z bardziej ulubionych platform sprzedażowych z meblami w Polsce. Wiosną tego roku z internetu przenieśli się niejako do sklepu stacjonarnego i showroomu, a dziś w Warszawie powstała ich pierwsza kawiarnia. W lokalu, w przedwojennej willi przy ulicy Lekarskiej można zobaczyć stylowy dizajn wyciągnięty z oferty Yestersen, wypić pyszną kawę, klasyczną z ekspresu ciśnieniowego lub zaparzoną za pomocą dripu, chemexu czy aeropressu. 

Największe wrażenie robi jednak wnętrze kawiarni, te jest, jak mówią właściciele, czymś pomiędzy Hawaną a egzotycznym Meksykiem. Przestrzeń kawiarni definiują pastele, millennial pink połączony z oliwką i brzoskwinią (kolory lata według Pantone!). Barwy te świetnie współgrają z wracającym do łask lastriko, wzorzystymi dywanami niczym z Marrakeszu czy całą defiladą roślin. W kawiarni Yestersen można też odpocząć na dwóch tarasach oraz ogródku willi. 

Czytaj dalej
Polecamy