TRENDY

Plaża w Deauville w samym środku miasta - strefa Fragrance & Beauty CHANEL

08.07.2019Kasia Mizera

Plaża w Deauville w samym środku miasta - strefa Fragrance & Beauty CHANEL
Fot. materiały prasowe/Chanel

Choć z dala od morza, to jednak w nie mniej wakacyjnym nastroju. CHANEL zaprasza do celebrowania chwili odprężenia i wspólnego chilloutu na miejskiej plaży.

CHANEL prezentuje po raz pierwszy przestrzeń Fragrance & Beauty inspirowaną piaszczystą plażą w Deauville we Francji. Na około 100 metrach kwadratowych zaprojektowano uroczą otwartą dla wszystkich przestrzeń pod gołym niebem, która odzwierciedla unikatowe kody Domu CHANEL – kolorystykę utrzymaną w tonacji beżu i odcieni nude oraz materiały inspirowane morzem: drewno, żagiel, liny. Wszystko po to, by odwiedzający strefę oddali się atmosferze urlopu   na francuskiej plaży.  

Strefa Fragrance & Beauty CHANEL: atrakcje

Możesz przyjść ze znajomymi lub rodziną i podczas korzystania z porad wizażysty CHANEL oraz konsultantek ds. urody, poznać przyjemność plażowego makijażu z użyciem produktów marki, który dobrany zostanie z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i rodzaju skóry. Główną bohaterką wydarzenia jest linia Les Beiges, która skupia się na delikatnym, pełnym blasku, letnim makijażu oraz  produkty pielęgnacyjne z linii Hydra Beauty, opierające się na mocy białej kamelii i technologii mikrofluidyki. Odwiedzający będą mogli uczestniczyć w zajęciach jogi twarzy, zrobić sobie zdjęcie w budce fotograficznej na plaży CHANEL, skorzystać z usługi pocztowej, aby wysłać pocztówkę z plaży i odpocząć w strefie chillout z orzeźwiającym drinkiem.

Strefa Fragrance & Beauty: odkrywanie nowych zapachów CHANEL

Zapachy z linii LES EAUX DE CHANEL inspirowane są ukochanymi miejscami Gabrielle Chanel i rozpoczynają nowy rozdział historii zapachów CHANEL. Niczym nagła ucieczka od rzeczywistości, kompozycje LES EAUX DE CHANEL wzbudzają wrażenie świeżości tak sugestywnej, że zabierają Cię w daleką podróż. W ofercie będą bezpłatne usługi, takie jak: odkrywanie zapachów. Pozwolą one w optymalny sposób doświadczać produktów CHANEL.

Strefa Fragrance & Beauty CHANEL: gdzie i kiedy można odwiedzić #chanelalaplage?

Kraków, Plac Wielkiej Armii Napoleona, termin: 15 - 28 lipca 2019
Gdańsk, Forum Gdańsk, Targ Sienny 7 termin: 01 - 13 sierpnia 2019
Warszawa, Centrum Praskie Koneser, Plac Konesera, termin: 31 sierpnia – 08 września 2019

 materiały prasowe/Chanel
Fot. materiały prasowe/Chanel
Czytaj dalej
Polecamy