MODA

Levi's - kolekcja wiosna-lato i nowa denimowa sylwetka dla kobiet

23.03.2020Wojciech Szczot

Levi's - kolekcja wiosna-lato i nowa denimowa sylwetka dla kobiet
Fot. Materiały prasowe

Podglądamy nową kolekcję marki Levi’s® - a w niej nie tylko wpływy z lat 80. ale też hołd dla zasady "większe tym lepsze" - wraz z nią nowa denimowa sylwetka dla kobiet Levi’s® Balloon Jean. Wysoki stan w talii, przesadnie zakrzywiona nogawka i subtelne zwężenie sprawiają, że Balloon Jean perfekcyjnie łączy ponadgabarytową estetykę lat 80-tych ze współczesną stylistyką.

Rewolucyjny model od marki Levi's dostępny jest w czterech wersjach, które różnią się od siebie tkaniną i kolorem. Łączą też pionierską modę z klasycznym denimem. 

Pierwszy model to podstawowy Balloon Jean z zaokrągloną, delikatnie zwężoną nogawką. Kolejny to 80s Balloon Leg, z nieco niższym krokiem oraz Pleated Balloon z dwoma plisowaniami w talii.

„Za inspiracje służą dżinsy przypominające kształtem wzory z późnych lat 80-tych i wczesnych lat 90-tych, z dużym naciskiem na podkreśloną talie. Są subtelnie zwężone i z nieco szerszą nogawką. Noszone z bluzami Levi’s z bufiastymi rękawami wsadzonymi w spodnie, dżinsy dają ładną okrągłą sylwetkę." czytamy w informacji prasowej od marki. 

Levi’s® Balloon Jean skupia się na akcentowaniu talii. Można je nosić z węższymi górami, bawiąc się proporcjami – biznesowo na górze, imprezowo na dole. Lub, by naprawdę podkreślić talię, wybierz ponadgabarytowy top włożony w spodnie. Cokolwiek wybierzesz, wyjątkowość Balloon Jean polega na tym, że dobrze sprawdzają się w każdej sytuacji i stylizacji. To współczesna wygoda podkręcona latami 80-tymi, a następnie zmieszana ze zdrową dawką zuchwałej zabawy, która tworzy murowany klasyk od Levi’s®

Czytaj dalej