MODA

Margot Robbie na premierze "Pewnego razu... w Hollywood"

23.07.2019Wojciech Szczot

Margot Robbie na premierze
Fot. instagram.com/sonypictures

W Hollywood trwa właśnie premiera długo wyczekiwanego filmu Quentina Tarrantino - "Once Upon a Time... in Hollywood" ("Pewnego razu w... Hollywood"). Na wydarzeniu nie zabrakło największych gwiazd oraz odtwórców głównych ról: Leonarda DiCaprio, Brada Pitta czy Margot Robbie. Aktorka wybrała na ten moment kreację, o której mówią dziś wszyscy! 

Szał na punkcie filmu "Once Upon a Time in... Hollywood" trwa w najlepsze! Kiedy Amerykanie nie mogą się doczekać, by zobaczyć Brada Pitta i Leonarda DiCaprio razem w akcji, Polacy tymczasem wyczekują sprawdzenia jak nasz polski aktor, Rafał Zawierucha, radzi sobie na srebrnych ekranie obok hollywoodzkich gwiazd. Polska premiera filmu już za 2 tygodnie, tymczasem w Los Angeles właśnie trwa oficjalna gala premierowa z udziałem odtwórców głównych ról. Nie zabrakło na niej Rafała Zawieruchy, który pojawił się w garniturze od działającego w Polsce projektanta Rodrigo De La Garzy. Wszyscy mówią dziś również o Margot Robbie i jej zjawiskowej, białej suknii. 

Kreacja, w której pojawiła się dziś w Los Angeles to dzieło Virginie Viard dla Chanel, którą zaprezentowała na pokazie kolekcji haute couture na sezon jesień-zima 2019. Specjalnie dla australijskiej aktorki stworzono wersję o białym kolorze (oryginalna jest w ciemnym granacie). Suknia sklada się z prześwitującego materiału, pasa zawiązywanego na kokardkę oraz zdobnego dekoltu w literę "V". 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Once Upon A Time In Hollywood (@onceinhollywood)

Czytaj dalej
Polecamy