LIFESTYLE

Na fali z Dr Irena Eris 

20.08.2019Wojciech Szczot

Na fali z Dr Irena Eris 
Fot. Materiały prasowe

Podobno nie ma nic piękniejszego niż jacht na pełnych żaglach wypływający w morze. Być może dlatego od wielu lat marki luksusowe, które są wrażliwe na kwestie piękna, angażują się w żeglarstwo. Louis Vuitton i Puchar Ameryki czy katamaran Prady „Luna Rossa" to tylko wybrane przykłady.

Dr Irena Eris na Sopot Match Race

W tym roku już po raz piąty marka Dr Irena Eris jest głównym partnerem Sopot Match Race – najbardziej elitarnych zawodów polskiego żeglarstwa, które odbędą się 22 – 24 sierpnia 2019 r. w Sopocie. Regaty to nie tylko intensywne zmagania światowej klasy załóg żeglarskich, ale także miejsce spotkań ludzi biznesu, kultury, sztuki i sportu. Wody Bałtyku przy sopockim molo są idealnym miejscem do rozgrywania regat meczowych. Atmosfera kurortu, tysiące kibiców, perfekcyjna organizacja oraz światowa czołówka sterników sprawiają, że Sopot Match Race to rozgrywki wyjątkowo widowiskowe.  

Marka Dr Irena Eris od wielu lat wspiera żeglarstwo. Na morzu trzeba sprostać wymaganiom, przestrzegać określonych reguł, a kiedy czegoś nie potrafimy – poprosić o pomoc, działać zespołowo. Wygrywa team, a nie lider. Sopot Match Race  jest jednym z ważniejszych wydarzeń żeglarskich w Polsce i doskonała okazja do podziwiania hartu ducha i sportowej rywalizacji.
 

Czytaj dalej