URODA

Podróż do przyszłości ze szczoteczką soniczną FOREO LUNA 3

09.08.2019Kasia Mizera

Podróż do przyszłości ze szczoteczką soniczną FOREO LUNA 3
Fot. materiały prasowe

Rozumiem ideę wieloetapowej koreańskiej pielęgacji, pełną kosmetyczkę (lub nawet trzy) i kosmetyki złośliwie wypadające z łazienkowych szafek. Jako redaktorka działu beauty przeżywam te kosmetyczne zmagania każdego dnia. Z racji wykonywanego zawodu testuję czasem 3 kremy i 6 maseczek tygodniowo, by na łamach portalu pojawiały się jak najbardziej wiarygodne materiały. Dzięki temu wiem, jaka pielęgnacja mi odpowiada i ile czasu, pieniędzy oraz wysiłku chcę na nią poświęcić. Niektóre produkty wystrzeliwują mnie w kosmos jakością, przez inne moja skóra wysyła sygnały alarmowe. Ale szczoteczka soniczna LUNA 3 FOREO należy zdecydowanie do tej pierwszej grupy. Dzięki niej czuję się o krok do przodu w swojej wiedzy o pielęgnacji, a jak wiadomo z historii - jeden mały krok dla człowieka, a ...  

Co to jest szczoteczka soniczna do oczyszczania i masażu twarzy? 

LUNA 3 to pierwsze na świecie urządzenie do pielęgnacji, które łączy ultra delikatne i przede wszystkim higieniczne oczyszczanie z ujędrniającym masażem o różnorodnej intensywności, dopasowanym do kondycji i wieku naszej skóry. Szczoteczka soniczna jest w pełni kontrolowana przez aplikację FOREO, która dodatkowo podpowiada nam, w jaki sposób wykonać masaż twarzy dla najlepszego efektu i dostępna jest w trzech wersjach: dla skóry wrażliwej, normalnej i mieszanej. W nowej odsłonie aplikacji FOREO For You znajdziemy wachlarz opcji, by móc spersonalizować swoje oczyszczanie i masaż twarzy. Kondycja naszej skóry zmienia się w ciągu roku, więc i my poprzez aplikację możemy programować szczoteczkę i zmieniać intensywność pulsacji. LUNA 3 posiada jeszcze większą powierzchnię czyszczącą, a silikonowe wypustki są bardziej miękkie i o 30% dłuższe niż te w poprzednich modelach. 

LUNA 3 dostępna jest na stronie foreo.com, w Perfumeriach Douglas, na douglas.pl, sephora.pl
i mintishop.pl


Najwyższy standard pielęgnacji - cechy szczoteczki sonicznej FOREO

LUNA 3 to trzecia generacja szczoteczki sonicznej do twarzy, utrzymana w najwyższym do tej pory standardzie zaawansowanej technologicznie pielęgnacji. Łączy się z najnowszą wersją aplikacji FOREO For You, która dodatkowo podpowiada nam, w jaki sposób wykonać oczyszczanie lub masaż twarzy dla najlepszego i najbardziej skutecznego efektu. Posiada jeszcze większą powierzchnię czyszczącą, a silikonowe wypustki są bardziej miękkie i o 30% dłuższe niż te w poprzednich modelach. Dzięki temu docierają do trudnodostępnych miejsc oraz dokładnie oczyszczają pory. Ultra higieniczny i bezpieczny dla skóry silikon klasy medycznej, nie powoduje podrażnień, a ma za zadanie uelastycznić i ujędrnić naszą skórę. Szczoteczka posiada 16 poziomów pulsacji, które możemy dostosować do kondycji, czy wieku naszej skóry. 8000 sonicznych pulsacji na minutę gwarantuje 99,5% skuteczności oczyszczania.

Jak wykonać oczyszczanie twarzy za pomocy szczoteczki FOREO LUNA 3?

Zanim ruszysz do działania - naładuj szczoteczkę za pomocą dołączonego do zestawu kabla USB. Pobierz darmową aplikację FOREO For You i połącz ją ze swoim urządzeniem za pomocą Bluethoot. Teraz czas na usuwanie makijażu – w szczególności tego z okolic oczu. Nanieś żel lub piankę do oczyszczania skóry na szczoteczkę lub bezpośrednio na twarzy. LUNA 3 sprawdzi się idealnie w połączeniu z Pianką Oczyszczającą od FOREO, ale możesz także sięgnąć po swój ulubiony produkt do oczyszczania. Aplikacja poprowadzi Cię przez Twoją pierwszą rutynę oczyszczającą i pomoże sterować urządzeniem, regulując m.in. moc pulsacji. Kolistymi ruchami w kierunku przeciwnym niż grawitacja, delikatnie rozprowadzaj piankę po twarzy. Ten masaż wprowadzi cię w błogi chilloutowy stan. Na zakończenie przemyj twarz wodą i wyłącz urządzenie przytrzymując przycisk przez ok. 3 sekundy. Dbaj o higienę urządzenia - umyj szczoteczkę pod bieżącą wodą i pozostaw ją do wyschnięcia. Ja wykonuję taki masaż dwa razy dziennie, gdy widzę, że moja skóra twarzy jest zmęczona, zestresowana i poszarzała. 

Czytaj dalej
Polecamy