MODA

Powstaje dokument o Ralphie Laurenie

26.07.2019Wojciech Szczot

Powstaje dokument o Ralphie Laurenie
Fot. Port Magazine

Historię tego fantastycznego kreatora mody, właściciela imperium odzieżowego i wizjonera będzie można obejrzeć jeszcze w tym roku na HBO. 

Dokument o Ralphie Laurenie na HBO

Film, który zobaczymy na antenie HBO będzie podsumowaniem trwającej 6 dekad kariery 79-letniego Ralpha Laurena. Film przedstawi nie tylko drogę jaką Lauren przebył, by stać się jednym z najważniejszych projektantów w Ameryce, ale także poruszy kwestię życia prywatnego - jego małżeństwa z Ricky Low-Beer, emigracji rodziców (Lauren ma pochodzenie żydowskie, jego rodzice uciekli do Ameryki przed jego narodzinami, w 1939 roku) oraz trójki jego dzieci. Dokument ma też naświetlić, jak projektantowi udało się rozkręcić, warte dziś wiele miliardów, imperium odzieżowe. Poznamy wszystkie sukcesy oraz porażki Laurena, a także rewolucyjne projekty, które przedłużyły życie marki o kilkadziesiąt kolejnych lat. 

Rozmowa Ralpha Laurena i Karla Lagerfelda w dokumencie "Very Ralph"

W dokumencie zobaczymy i usłyszymy też rozmowy z przyjaciółmi i znajomymi projektanta, m.in. będzie to rozmowa z Karlem Lagerfeldem (ostatnia, jaką Panowie odbyli przed śmiercią dyrektora kreatywnego Chanel). Premiera dokumentu zapowiedziana jest na listopad 2019! 

Czytaj dalej
Polecamy