FASHION LIVING

Targi Mody i Designu Motywy 2019

08.07.2019Wojciech Szczot

Targi Mody i Designu Motywy 2019
Fot. www.instagram.com/targi_mody_i_designu_motywy/

Ponad 120 wyjątkowych wystawców z całej Polski! 2 dni! Moda i design! Już za chwilę Targi Mody i Designu Motywy. 

Od 13-14 lipca 2019 roku odbędą się największe dotychczas w Trójmieście Targi Mody i Designu Motywy. Poznamy tam ponad 120 wyjątkowych wystawców: niezależne marki i projektantów, którzy zaprezentują swoje produkty, tworzone z pasją, z najlepszych surowców i wyprodukowanych w Polsce. Zobaczymy najnowsze trendy w modzie, jak i ciekawy design: lampy, ceramika, drewno, obrazy i wiele innych przedmiotów do dekoracji wnętrz i codziennego użytku. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Targi Motywy (@targi_mody_i_designu_motywy)

W czasie Targów odbędą się też pokazy mody zarówno młodych i ambitnych projektantów jak i tych którzy tworzą od lat. Swoją kolekcję zaprezentuje miedzy innymi projektantka Mariola Turbiarz, która z dużym wyczuciem tworzy róźne style, a dominuje w nich boho i grunge. Będzie można poznać ją osobiście i kupić jej najnowsze projekty. Dodatkową atrakcją targów będzie możliwość spotkania gwiazd, m.in. Krystynę Mazurównę, która podpisze swoje książki. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Targi Motywy (@targi_mody_i_designu_motywy)

Przewidziana jest także specjalna strefa foodtrucków, w której każdy znajdzie dla siebie odpowiednią kuchnię, oraz strefa dla dzieci, w której animatorka zapewni dzieciom twórczo spędzony czas, podczas, gdy ich rodzice będą robić zakupy. 

Czytaj dalej