MODA

W jej stylu - Pola Bogdańska @simplybypola

26.11.2019Wojciech Szczot, Kasia Mizera

W jej stylu - Pola Bogdańska @simplybypola
Fot. Asia Typek

4 dziewczyny, 4 zawody, 4 różne style życia - ta sama potrzeba wyrażania siebie

Razem z polską marką odzieżową Cropp zaprosiliśmy do współpracy cztery fantastyczne dziewczyny, które przez lata stworzyły swój własny styl, taki, który określa ich charakter, a jednocześnie jest w stanie sprostać wyzwaniom dnia codziennego. Modelka, dziennikarka, influencerka, stylistka - te zawody stawiają przed każdą z dziewczyn inne obowiązki i zadania. To, co jest dla nich wspólne to potrzeba twórczego działania, oryginalności i swobody, która przejawia się też w ich indywidualnym guście. „Jesteśmy różne, ale najważniejsze są dla nas komfort i poczucie, że wyglądamy dobrze w każdej sytuacji”, przyznały zgodnie bohaterki sesji.

Fashion Post w projekcie #CroppStyle

Do naszej sesji FashionPost w projekcie #CroppStyle zaprosiliśmy znaną modelkę Sylwię Butor, którą złapaliśmy pomiędzy zleceniami Warszawa - Berlin. Nieustanne życie w podróży to codzienność naszej bohaterki, która z jednej sesji leci od razu na drugą. Nie inaczej wygląda życie influencerki - Poli Bogdańskiej, czyli @simplybypola, która na Instagramie dzieli się swoją największą pasją czyli modą i projektowaniem. Kasia Mizera jest redaktorką portalu Fashion Post i codziennie dzieli czas między pracę w redakcji, poranne eventy i wieczorne pokazy mody. Zawsze w biegu, zatrzymała się tylko, by wziąć udział w naszej akcji. Milena Bekalarska pojawia się na sesji w podwójnej roli - stylistki i modelki. W obu wypada profesjonalnie, udało jej się bezbłędnie podkreślić charakter każdej bohaterki tworząc looki zgodne z najnowszymi trendami. Indywidualny styl każdej z dziewczyn uchwycony został w obiektywie jednej z najzdolniejszych fotografek - Asi Typek, którą uznano już za „czołową fotografkę mody ulicznej”. Od lat fotografuje gości światowych pokazów mody, a jej zdjęcia publikowane są w najważniejszych magazynach o modzie na świecie. 

Bohaterka drugiej odsłony akcji FashionPost i #CroppStyle - influencerka i projektantka odzieży Pola Bogdańska @simplybypola

W krótkim czasie stała się jedną z najpopularniejszych influencerek w sieci, nic dziwnego, w końcu jej konto na Instagramie wyróżnia się wyjątkowymi zdjęciami. Na próżno szukać u niej ostentacyjnego marketingu, autentyzm to coś na co Pola stawia szczególny nacisk. 80 tysięcy obserwatorów wie, że w relacjach z jej życia zobaczy prawdziwą it-girl. Świat Poli nie kręci się tylko wokół mediów społecznościowych. Poza prowadzeniem popularnego konta na Instagramie, Pola zajmuje się swoją największą pasją - projektowaniem mody. Odpowiedzialna jest za projekty dla sportowców i dla związków jednej z większych polskich marek z odzieżą sportową. Łatwo się więc domyślić, że swój czas musi dzielić między pracą w studiu projektowym a obowiązkami influencerki. Poza dbaniem o stylowy look myśli też o wygodzie, w końcu każdego dnia musi być  przygotowana na każdą ewentualność. Ceni więc luz, który odnajduje w stylu sportowym, a czasem sięga po vintage. Nie rozstaje się z ramoneską, którą traktuje jak drugą skórę. 

Mój styl określiłabym jako... zależny od humoru. Jednego dnia elegancki, vintage, innego sportowy. Ciężko określić mój styl jednym slowem.
 
W mojej szafie nie może zabraknąć… kurtki skórzanej.
 
Gdy mam gorszy dzień zakładam… dresy. Są niezastąpione jeśli chodzi o wygodę.
 
Jeśli buty to tylko… nie mam ulubionych. Ale zazwyczaj są nimi mokasyny albo białe sportowe buty na wyższej podeszwie. A zimą sięgam po czarne botki lub sztyblety.
 
W mojej pracy najważniejsze są… kreatywność i pracowitość.
 
W nowej kolekcji Cropp podoba mi się… Różnorodność i to, że każdy znajdzie coś dla siebie. Od sportowych rzeczy po eleganckie.

@simplybypola w akcji - #CroppStyle

Pola Bogdańska jest jedną z 4 bohaterek akcji FashionPost w projekcie #CroppStyle. Influencerka wzięła udział w sesji zdjęciowej street fashion i stanęła w obiektywie legendarnej już polskiej fotografki Asi Typek. Na zdjęciach widzimy Polę w jej naturalnym środowisku, pędzącą do pracy lub na kolejny event, którego jest jedną z gwiazd. Pola zaprezentowała na sesji zdjęciowej dwa looki, jeden z nich już widzieliśmy na naszej stronie. Stylizacje Poli to dzieło Mileny Bekalarskiej, która jest kolejną bohaterki naszej akcji #CroppStyle. Stylistka w drugiej stylizacji wybrała Poli czarną sukienkę przed kolano zapinaną na guziki, długą czarną kamizelkę, jaskrawą żółtą czapkę i neonowe, pomarańczowe trapery z zamkiem. Całość uzupełniła neonowa, żółta nerka, przepasana na wskroś klatki piersiowej.

"Jeżeli jeszcze nie przekonaliście się do neonów to kolejny jesienny sezon daje nam drugą szansę. Diabeł tkwi w szczegółach. Neonowa czapka i najmodniejsza torebka sezonu, czyli nerka. Stylizacja w kolorze czarnym wcale nie musi być nudna. Miksuj faktury, twórz warstwy, a kurtkę zamień na kamizelkę. Szczególnie jeżeli masz dużo rzeczy do załatwienia na mieście- przekonuje Milena Bekalarska, stylistka w sesji FashionPost w projekcie #CroppStyle. 

Czytaj dalej
Polecamy