MODA

W moim stylu - Milena Bekalarska, stylistka

30.09.2019Wojciech Szczot, Kasia Mizera

W moim stylu - Milena Bekalarska, stylistka
Fot. Asia Typek

4 dziewczyny, 4 zawody, 4 różne style życia - ta sama potrzeba wyrażania siebie

Razem z polską marką odzieżową Cropp zaprosiliśmy do współpracy pięć fantastycznych dziewczyn, które przez lata stworzyły swój własny styl, taki, który określa ich charakter, a jednocześnie jest w stanie sprostać wyzwaniom dnia codziennego. Modelka, dziennikarka, influencerka, stylistka - te zawody stawiają przed każdą z dziewczyn inne obowiązki i zadania. To, co jest dla nich wspólne to potrzeba twórczego działania, oryginalności i swobody, która przejawia się też w ich indywidualnym stylu. „Jesteśmy różne, ale najważniejsze jest dla nas komfort i poczucie, że wyglądamy dobrze w każdej sytuacji”, przyznały zgodnie bohaterki sesji.

Fashion Post w projekcie #CroppStyle

Do naszej sesji FashionPost w projekcie #CroppStyle zaprosiliśmy znaną modelkę Sylwię Butor, którą złapaliśmy pomiędzy zlecieniami Warszawa - Berlin. Nieustanne życie w podróży to codzienność naszej bohaterki, która z jednej sesji leci od razu na drugą. Nie inaczej wygląda życie influencerki - Poli Bogdańskiej, czyli @simplybypola, która na Instagramie dzieli się swoją największą pasją czyli modą i projektowaniem. Kasia Mizera jest redaktorką portalu Fashion Post i codziennie dzieli czas między pracę w redakcji, poranne eventy i wieczorne pokazy mody. Zawsze w biegu, zatrzymała się tylko, by wziąć udział w naszej akcji. Milena Bekalarska pojawia się na sesji w podwójnej roli - stylistki i modelki. W obu wypada profesjonalnie, udało jej się bezbłędnie podkreślić charakter każdej bohaterki tworząc looki zgodne z najnowszymi trendami. Indywidualny styl każdej z dziewczyn uchwycony został w obiektywie jednej z najzdolniejszych fotografek - Asi Typek, którą uznano już za „czołową fotografkę mody ulicznej”. Od lat fotografuje gości światowych pokazów mody, a jej zdjęcia publikowane są w najważniejszych magazynach o modzie na świecie. 

Poznajcie trzecią bohaterkę akcji FashionPost w projekcie #CroppStyle - stylistkę, Milenę Bekalarską

Kolejna bohaterka naszej akcji FashionPost w projekcie z #CroppStyle to Milena Bekalarska, doświadczona stylistka i personal shopper. Jej dzień, tak jak każdej z naszych bohaterek, nie ma wyznaczonego początku i końca, może zaczynać się we wczesnych godzinach porannych i kończyć późno wieczorem. Milena jest przyzwyczajona do tego, że po projekcie, w którym bierze udział do południa musi od razu biec do butików czy projektantów, by wypożyczyć ubrania swojej gwieździe. Tak było podczas sesji do akcji #CroppStyle, gdy Milena, po intesywnym dniu na planie zdjęciowym musiała jeszcze ubrać gwiazdę na bal TVN-u. W tak trudnych i zaskakujących warunkach pracy Milena musi być przygotowana na każdą ewentualność, dlatego w swoich stylizacjach stawia na dwie rzeczy: minimalizm (obwieszona dodatkami i akcesoriami nie czułaby się pewnie komfortowo biegając po Warszawie) i elegancją połączoną z najnowszymi trendami. Stylistka musi przecież wyglądać modnie. Milenę spotkacie więc na pewno w garniturze, ma ich kilka i wygląda w nich świetnie. Płaszcz przydaje się zawsze wtedy, kiedy temperatura potrafi się drastycznie zmienić. No i zawsze jest w trendach. 

Mój styl określiłabym jako... minimalizm, klasykę z nutą najnowszych trendów.

W mojej szafie nie może zabraknąć… marynarki, mam ich kilka. Druga rzecz to garnitur. Może być w fasonie oversize lub idealnie dopasowany. Pasuje do sportowych butów na co dzień i często zakładam go wieczorem, jako alternatywa do sukienki.

Gdy mam gorszy dzień zakładam… czarne jeansy i ramoneskę.

Jeśli buty to tylko… botki na płaskim obcasie. Pasują do wielu rzeczy. Dodają pazura delikatnym sukienkom, uwielbiam je też łączyć z szortami i długim trenczem.

W mojej pracy najważniejsza jest … kreatywność, profesjonalizm i ciężka praca. W ubiorze ważna jest wygoda. Pracuję w biegu, każdy mój dzień wygląda inaczej, ale zawsze chcę wyglądać dobrze. Chyba nigdy nie zobaczycie mnie w dresach, nawet na nocnym planie zdjęciowym w plenerze :)

W nowej kolekcji Cropp podoba mi się… klasyczne płaszcze oraz oczywiście marynarki. W Cropp znalazłam ich szeroki wybór pod względem wzorów i fasonów.

Milena Bekalarska w akcji #CroppStyle

Milena Bekalarska jest jedną z 4 bohaterek akcji FashionPost w projekcie #CroppStyle. Stylistka wzięła udział w sesji zdjęciowej street fashion i stanęła przed obiektywie legendarnej już polskiej fotografki Asi Typek. Na zdjęciach widzimy Milenę w trakcie codziennych obowiązków - pędzącą z sesji zdjęciowej na przymiarki, od jednej gwiazdy do drugiej. Do sesji zdjęciowej Milena wybrała dla siebie długi płaszcz w modną kratę preppy. Jest lekki i uniwersalny, świetnie wygląda (w stylu Francuzek) oraz jest ciekawą opcją w chłodniejszych dniach. Pod niego nasza stylistka dodała satynowatą spódnicę w odcieniu nude i krótki czarny golf. Na biodrach przepasała torebkę w wężowy wzór. Na stopy założyła swoje ulubione sportowe buty

"Długość midi wraca na salony. Najważniejsze to pilnowanie proporcji. Krój trapezowy i płaskie buty połącz z dopasowaną górą. Do tego długi płaszcz i jesteś gotowa na niejeden (długi) spacer." - Milena Bekalarska. 

Czytaj dalej
Polecamy