LIFESTYLE

Dr. Irena Eris Ladies' Golf Cup - relacja z turnieju

12.06.2019Fashion Post

Dr. Irena Eris Ladies' Golf Cup - relacja z turnieju
Fot. Materiały promocyjne

Dwie rundy golfa rozegrane na doskonale przygotowanym polu golfowym Mazury G&CC, gorąca, także za sprawą pogody, atmosfera, szampańskie humory i duża dawka zabawy – 13. edycja turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup jak co roku była prawdziwym świętem kobiecego golfa. Tegoroczne zawody okazały się szczęśliwe dla Marii Żrodowskiej, która stanęła na najwyższym stopniu turniejowego podium.

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz turniejów golfowych dla pań nie tylko w Polsce, ale i w tej części Europy. Przepisem na sukces okazała się rewelacyjna atmosfera, pełen atrakcji harmonogram i  wyjątkowa lokalizacja Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. 

 Materiały promocyjne | Beata Sadowska, Zbigniew Kokot, Iga Józefiak
Fot. Materiały promocyjne | Beata Sadowska, Zbigniew Kokot, Iga Józefiak

2 dni pełne golfa i dobrej zabawy

Jak co roku w harmonogramie zawodów nie zabrakło atrakcji, przygotowanych specjalnie z myślą o 82 golfistkach, które ubrane w morskie polówki od Chervo przystąpiły do rywalizacji o nagrodę główną: zagraniczny wyjazd ufundowany przez wieloletniego partnera turnieju – Deutsche Bank Polska. Nagroda ta trafiła do Marii Żrodowskiej, która w walce o podium pokonała koleżanki z kadry narodowej – Julię Korus i Igę Józefiak.

Wszystkie laureatki turnieju otrzymały przepiękne statuetki zaprojektowane specjalnie na to wydarzenie przez markę YES.

Podczas turnieju ogromnym powodzeniem golfistek cieszyły się jazdy testowe najnowszymi modelami marki Porsche, które zjawiły się na mazurskim polu golfowym za sprawą partnera – Porsche Centrum Warszawa. Zwłaszcza że codziennie dla 2 golfistek organizatorzy zapewnili specjalny shuttle service modelami tej marki. Był wśród nich najnowszy model Porsche Macan, prawdziwy cud współczesnej motoryzacji.

O szampańskie nastroje podczas turnieju zadbał natomiast Perrier-Jouët. To właśnie 6-litrową butelkę tego trunku wygrała Katarzyna Bobińska, zwyciężczyni dodatkowego konkursu, w którym zadaniem golfistek było posłanie piłki w siatkę pływającego dołka.

Na dołku FashionPost.pl zwyciężyła Iga Józefiak. Nagrodę na gali wręczył jej Dyrektor Sprzedaży Zbigniew Kokot. Iga otrzymała roczną prenumeratę Fashion Magazine, wywiad na fashionpost.pl oraz voucher na zakupy w warszawskim butiku matki Zaquad.

 Materiały promocyjne | Beata Sadowska, Joanna Łodygowska, szef działu komunikacji Dr Irena Eris
Fot. Materiały promocyjne | Beata Sadowska, Joanna Łodygowska, szef działu komunikacji Dr Irena Eris

Goście specjalni

Podczas tegorocznej edycji nie mogło zabraknąć także gości specjalnych. W tym roku w rywalizacji wzięły udział golfistki z Japonii – Motoko Kobayashi i Eiko Nakashiba. Panie wizytę w Hotelu SPA Dr Irena Eris zapewniły sobie zwycięstwem na dołku konkursowym w turnieju w Cannes, którego marka Dr Irena Eris była partnerem. 

W towarzyszącej turniejowi akademii golfa uczestniczyła też modelka i blogerka, zwyciężczyni programu Top Model – Karolina Pisarek, która sądząc po zaangażowaniu, z jakim trenowała, będzie od teraz nową ambasadorką kobiecego golfa. 

Czytaj dalej